Rankinė sėjamoji

6.20€
Prieinamumas: Išparduota
Gamintojas: NO NAME
Prekės kodas: UZ-2403108
Peržiūrėti produktai: 2941

Rankinė sėjamoji savybės

Ši rankinė sėjamoji skirta greitam ir kokybiškam įvairių daržovių sėklų greitam ir tiksliam įterpimui į gruntą. Šios sėjamosios dėka įvairių dydžių sėklas (morkų, ridikėlių, petražolių, žirnių ir pan.) galima sėti atitinkamais tarpeliais, todėl vėliau sudygusių daržovių nereikia retinti, tuo pačiu sutaupote sėklų kiekį. Išsėjimo kokybė priklauso nuo į sėjamąją įpiltų sėklų kiekio (kuo daugiau sėklų įpilsime, tuo geresnė kokybė) bei nuo įdirbto grunto sudėties ir kokybės.

Pasiruošimas darbui ir sėklų sėjimas:

Atskirkite nuo sėjamosios korpuso (1) dangtelį (2), pripilkite sėklų ir vėl sujunkite korpusą su dangteliu. Dangtelyje yra kiaurymė su dviem dantukais, kuriuos būtina nustatyti pagal simbolius, esančius ant korpuso (raidė A ir skaičiai nuo 1 iki 6). Nustačius dantukus ant raidės A – galima sėti didžiausias sėklas, kurių skersmuo iki 7 mm, intervalas tarp sėklų – 13 cm. Nustačius dantukus ant skaičių nuo 2 iki 6 – galima sėti sėklas, kurių skersmuo nuo 1 mm iki 6 mm, intervalas tarp sėklų – 6,5 cm.

Prieš pradėdami sėti, lysvėje padarykite negilų griovelį, įstatykite į jį sėjamąją ir, stumdami išsėkite sėklas. Patartina sėjos metu sėjamąją lengvai pavartyti į šalis, kad geriau išbyrėtų sėklos. Baigus sėją, užlyginti griovelį ir pašalinti likusias sėklas iš sėjamosios.

Kilmės šalis: Rusija

Garantija: 24 mėn.


Pristatymo būdai ir terminai:

Į namus per kurjerių tarnybą                          2-4 darbo dienos

Atsiimant prekes mūsų biure                         1-3 darbo dienos

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:
Susijusios prekės