SKIL

SKIL istorija prasidėjo 1920 metais kai amerikietis Edmondas Michelis sukūrė pirmąjį pasaulyje elektra varomą rankinį diskinį pjūklą. 1924 metais pjūklas pavadintas „Skilsaw“ pradėtas gaminti masiškai. 1928 Tais metais aliuminio liejinys buvo pirmą kartą panaudotas elektrinių įrankių gamyboje. Skil kompanija viena pirmųjų pradėjo naudoti aliuminį, dėl kurio įrankiai tapo lengvesni ir tvirtesni.1959 metais „Skil corporation“ jau pardavinėjo didelį įrankių asortimentą. 1961 metais pirma Skil gamykla buvo pastatyta ir Europoje – Olandijos mieste Bredoje. Apie 1970 metus SKIL pavadinimas daugelyje šalių tapo elektrinių įrankių sinonimu.
1996 metais Skil kompaniją įsigijo Robert Bosch GmbH. Šiuo metu SKIL įrankiai yra pigiausia elektrinių įrankių grupė Robert Bosch sistemoje po mėlynųjų ir žaliųjų Bosch įrankių. 2008
Skil Europe pristatė ‘Skil Masters’ gaminių seriją. Tai reiškė, jog greta mėgėjiškam darbui skirtų įrankių Skil Europe nuo to laiko taip pat siūlo ir profesionalams skirtų įrankių asortimentą. Deja Lietuvoje profesionali SKIL įrankių linija oficialiai nėra parduodama.
Gamintojų sąraše nėra.