Kaip pirkti

Kaip pirkti Topirankiai.lt internetinėje parduotuvėje ?

Galimi trys būdai:

1. Pirkimas internetu.
2. Užsakyti el. paštu.
3. Užsakyti telefonu. 

Pirkimas internetu:

Pirkti internetu galite 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.
Prekės užsakymas atliekamas trimis pagrindiniais žingsniais:

Prekių krepšelio suformavimas.
Kontaktinės informacijos ir pristatymo adreso nurodymas.
Užsakymo tvirtinimas.
Plačiau:

1. Išsirinktą prekę dėkite į krepšelį. Tai padarysite paspaudę "Į krepšelį". Jeigu perkate daugiau nei vieną prekę, tęskite apsipirkimą
2. Pirkinių krepšelio peržiūrėjimas. Spaudžiate "Pirkinių krepšelis" arba tiesiog "Krepšelis"
3. Galite įvertinti prekių pristatymo kainą.
4. Nuolaidų kodo ar dovanų čekio panaudojimas. Suveskite kodą į tam skirtą laukelį esantį krepšelyje ir spauskite "Panaudoti kodą" arba "Pritaikyti dovan-ų čekį"
5. Prekių užsakymas. Pirkinių krepšelyje, spauskite "Atsiskaitymas"
6. Jūsų patogumui visa reikiamą informaciją užsakymui nuo šiol galite suvesti viename užsakymo lange. Pasirinkite pirkimo būdą - "Registruotis" arba "Svečio pirkimas" . Jeigu esate jau užsiregistravęs www.topirankiai.lt, suveskite savo prisijungimo duomenis ir spauskite "Prisijungti"
7. Apmokėjimo detalės: suveskite duomenis apie save ir pristatymo adresą.
8. Pristatymo būdas: pasirinkite Jums tinkamą pristatymo būdą.
9. Apmokėjimo būdas: pasirinkite Jums tinkamą apmokėjimo būdą.
10. Užsakymo patvirtinimas. Prieš užsakymo patvirtinimą laukelyje "Pridėti komentarą prie šio užsakymo" visada galite pridėti savo pageidavimus ar pastabas susijusias su pristatymu ar apmokėjimu. Peržiūrėkite užsakomas prekes ir spauskite "Patvirtinti užsakymą"
Visą informaciją apie Jūsų užsakymą ir užsakymo vykdymo eigą gausite el. paštu.

Užsakymai įprastai apdorojami darbo dienomis, todėl atlikę užsakymą savaitgalį, ar švenčių dienomis apie užsakymo vykdymo eigą būsite informuoti artimiausią darbo dieną.

Elektroniniu paštu:

Tiesiog parašykite mums į elektroninį pašta info@topirankiai.lt ir nurodykite kokių prekių pageidaujate.

Užsakyti Telefonu:

Prekes galite užsisakyti darbo dienomis nuo 9-18 val. paskambinę kontaktuose nurodytu telefonu. 

Atsiskaitymas:

1. Banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, perveskite pinigus į mūsų pateiktą sąskaitą Jums įprastu būdu: savarankiškai prisijunkite prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikite išankstinį pavedimą, pagal mūsų pateiktą sąskaitą ( būtina nurodyti užsakymo Nr. ). Arba nuvykite į Jūsų pasirinktą banko skyrių ir atlikite išankstinį pavedimą pagal mūsų pateiktą sąskaitą.  Sulaukę apmokėjimo, išsiųsime prekes Jūsų nurodytu adresu.

2. Paysera mokėjimų sistema.

Atsidarykite sąskaitą nemokamai  Paysera - mėgstamiausias mokėjimo būdas.
                                   Saugus būdas atsiskaityti už prekes. 
                                   Jokių papildomų mokesčių. 
                                   Piniginė grąža į Jūsų sąskaitą iki 1% nuo mokamos sumos.
                                   Sąskaitą atsidaroma nemokamai.

Naudojant šią sistemą klientui suteikiama galimybė tiesiogiai atsiskaityti

Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:
  AB bankas Swedbank
 AB SEB bankas,
 DnB NORD,
  AB bankas Nordea,
  Danske bank Lietuvos filialas,
  AB bankas Citadelė,
  AB Šiaulių bankas,
  UAB Medicinos bankas.

Pasirinkus šį būdą greitai ir saugiai galėsite padaryti pavedimą už užsakytus pirkinius.

3. Grynais pinigais atvykus į mūsų biurą. Pasirinkus atsiskaitymą grynais, galėsite prekes atsiimti ir už jas atsiskaityti grynais atvykus į mūsų biurą Joniškyje Pakluonių g. 9 Tai galite padaryti darbo dienomis iš anksto susitarę telefonu.

4. Grynais arba banko kortele kurjeriui pristačius prekes.  Mes išsiųsime prekę per kurjerių tarnybą jūsų nurodytu adresu. Sumokėti grynaisiais arba banko kortele galėsite kurjeriui. Jam atvykus, turėkite tikslią  pinigų sumą grynais arba pakankamą lėšų kiekį banko kortelėje užsakymui apmokėti + prisideda papildomas COD 1.50 Eur mokestis už grynūjų pinigų priėmimą arba atsiskaityma banko kortele. Šis atsiskaitymo būdas taikomas jei atsiskaitymo suma neviršija 500 EUR, viršijus šią sumą atsiskaityti galima tik išankstiniu bankiniu pavedimu.

Prekių pristatymas:

Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos teritorijoje, atskiru susitarimu galimas siuntimas į kitas ES šalis.
Prie kiekvienos prekės rasite informaciją apie galimus pristatymo būdus ir terminus. Standartiškai visos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą. 

Svarbu: Siuntimas į Kuršių Neriją yra papildomai apmokestinamas 30.00 €. Dėl siuntos į Kuršių Neriją prašome susisiekti su mumis e-paštu info@topirankiai.lt

Pristatymo kaina (priklausomai nuo svorio):

0-2 kg - 3.60 Eur

2-5 kg - 4.0 0Eur

5-10 kg - 4.90 Eur

10-30 kg - 5.90 Eur

30-50 kg - 15.00 Eur

50-100 kg - 19.90 Eur

100- 200 kg - 29 Eur

* Pirkinių krepšelio svoris paskaičiuojamas automatiškai užsakymo metu pagal visų krepšelyje esančių prekių brutto svorį.

Svarbu: Jeigu darbo dienomis nebūnate namie, patariame nurodykite ne namų, o darbovietės adresą ir pavadinimą.

Svarbu: Prekių pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, rekomenduojame jos nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir turinys nėra pakitęs.

Jei netinka standartinis pristatymas per kurjerių tarnybą, galite rinktis papildomai iš kelių variantų. Šiuo metu Jūsų patogiam apsipirkimui siūlome sekančius papildomus prekių pristatymo būdus:

Siuntų pristatymas į savitarnos terminalus 

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, (siuntos maksimalus svoris iki 30 kg ir jei prekės matmenys neviršyja numatytų gabaritų nustatytų LP EXPRESS terminalų taisyklėse. Prie kiekvienos prekės aprašymo yra nurodyti vis galimi pristatymo būdai.) savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESS terminalo. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti artimiausią  LP EXPRESS terminalą ir pažymėti .

Pristatymo kaina:

Nuo 2.60 Eur

Siuntų atsiėmimas, naudojantis LP EXPRESS  terminalais, yra itin greitas ir patogus. Kai siunta pristatoma į jūsų pasirinktą terminalą, gavėją informuojame SMS žinute apie siuntos pristatymą į paštomatą ir, jeigu yra galimybė, siunčiame pranešimą elektroniniu paštu.Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų.  LP EXPRESS terminalai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

LP EXPRESS Terminalų sąrašas

Siuntų pristatymas į savitarnos terminalus  Omniva

LAIKINAI SUSTABDYTAS

Siunta į paštomatą Lietuvoje pristatoma kitą darbo dieną po siuntos įdėjimo į paštomatą.
Mes informuojame gavėją SMS žinute apie siuntos pristatymą į paštomatą ir, jeigu yra galimybė, siunčiame pranešimą elektroniniu paštu. Gavėjas gali atvykti atsiimti siuntinio bet kurią dieną, bet kuriuo paros laiku.

Paštomatų sarašas