Sodo grąžtas PROFI „Tornadica“ Ø 20cm

28.00€ 25.90€
Prieinamumas: Prekyboje
Gamintojas: TORNADICA
Prekės kodas: TOR-32BURPROF
Peržiūrėti produktai: 43

Sodo grąžtas PROFI „Tornadica“ Ø 20cm savybės

Tai įrankis sukurtas specialiai atsižvelgus į pirkėjų ieškančių kokybės ir funkcionalumo pageidavimus. Nuo analogų pagrinde skiriasi tuo, kad darbinė dalis yra kaltinė ir gaminama rankiniu būdu iš tvirto ir kokybiško plieno. Dėka to grąžtą galima naudoti žymiai ilgiau gręžiant sunkius dirvožemius.Žemės grąžtas – patogus ir naudingas įrankis, kuris ne kartą ir ne du pagelbės sodininkui dirbant sodyboje.
Gręžti žemę tenka ne taip dažnai, tačiau daryti lygias ir gilias duobutes grąžtu kur kas patogiau nei kastuvu ar kitu įrankiu. Jei reikia iškasti duobę stulpui pastatyti įrengiant tvorą ar aptvarą arba padaryti atramą, rankinis žemės grąžtas tampa nepakeičiamu įrankiu ir labai palengvina darbą. Žemės grąžtą „Tornadica“ galima naudoti ir kitiems darbams, pavyzdžiui: medžiams ir krūmams sodinti, kanalizacijai įrengti ar net gręžiniams gręžti.
Naudoti sodo grąžtą labai paprasta. Pastatykite jį vertikaliai ir pradėkite sukti pagal laikrodžio rodyklę. Grąžtas palaipsniui įsmingą į žemę, o dirva išstumiama į paviršių. Padarius nedidelę įdubą, reikia atsargiai patraukti rankinį grąžtą į viršų kartu su žeme ir nukratyti žemę ant paviršiaus šalia angos. Kartojant šį ciklą, gręžinys palaipsniui gilinamas. Vieno metro gylio duobei priemolyje iškasti naudojant rankinį žemės grąžtą prireiks keliolika minučių.
Pagal paskirtį naudodami rankinį žemės grąžtą „Tornadica“ sutaupysite daug laiko ir palengvinsite darbus sodyboje.

Techninės charakteristikos:

Ilgis – 1,5 m.
Gręžinio skersmuo – 200 mm.
Svoris 3 kg.

Garantija: 24 mėn.


 

Pristatymo būdai ir terminai         Pristatymo būdai ir terminai:

Nurodytu adresu per kurjerių tarnybą            2-3 darbo dienos

Atsiimant prekes mūsų biure                         1-2 darbo dienos

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:
Susijusios prekės