Rankinis plūgas „TORNADICA“

17.80€
Prieinamumas: Prekyboje
Gamintojas: TORNADICA
Prekės kodas: AV-TOR.32MARK-2
Peržiūrėti produktai: 70

Rankinis plūgas „TORNADICA“ savybės

Šis „Tornadica“ įrankis skirtas greitai ir gražiai suformuoti sodinimo lysves savo žemės sklype. Dirbant kastuvu ar kauptuku gali nesigauti lygios eilės, taip pat tam turėsite skirti daug laiko ir jėgų. Šio plūgo dėka viską atliksite lengviau ir greičiau.
„Tornadica“ rankinio plūgo koto aukštis yra reguliuojamas, todėl galėsite dirbti nelenkdami nugaros. Apatinės darbinės dalies plotį taip pat paprasta sureguliuoti, todėl nesunkiai padarysite reikiamo pločio vagas. Plūgas yra toks lengvas, kad juo galima dirbti net viena ranka.
Dėl dviejų rankinio plūgo „Tornadica“ antgalių aštriais galais, įrengtų vienodu atstumu vienas nuo kito, jūsų suformuotos lysvės bus identiškos. Tiesiog įsmeikite antgalius į gruntą ir tempkite paskui save – taip padarysite dvi vagas iškart. Galima pasirinkti vieną iš penkių antgalių padėčių ir daryti didesnį ar mažesnį atstumą tarp vagų.
Pagrindinis „Tornadica“ įrankių privalumas – galimybė supurenti podirvį nepažeidus dirvožemio struktūros. Produktyvumas padidėja 5 kartus, o darbo sąnaudos sumažėja 3 kartus. Be to, rankinis plūgas išsiskiria patikimumu ir ilgaamžiškumu nes yra pagaminti iš kokybiško plieno.

Techninės charakteristikos:

  • Medžiaga: Plienas
  • Spalva: Geltona/juoda
  • Ilgis 89 cm
  • Plotis 15/30 cm
  • 15x18x89 cm
  • Svoris 1.4 kg.

Garantija: 24 mėn.


 

Pristatymo būdai ir terminai         Pristatymo būdai ir terminai:

Nurodytu adresu per kurjerių tarnybą            2-3 darbo dienos

Atsiimant prekes mūsų biure                         1-2 darbo dienos

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:
Susijusios prekės